Infografika - skuteczna forma wizualizacji wiedzy

Jak skutecznie przekazywać wiedzę za pomocą wizualizacji?

Ten webinar jest pierwszą częścią cyklu JAK SKUTECZNIE PRZEKAZYWAĆ WIEDZĘ

Kiedy?

Poniedziałek 21.05.2018 godz.19:00

Dla kogo?

Nauczycieli, szkoleniowców, edukatorów, pasjonatów edukacji.

O czym?

Poznasz skuteczny sposób przyswajania informacji i ciekawą metodę przekazywania wiedzy.

Bezpłatny webinar specjalny

Zapisz się teraz, liczba miejsc jest ograniczona!

Webinar już się odbył, ale do 30 maja 

możesz skorzystać z materiałów dla uczestników:

[ujicountdown id="Do webinaru pozostało:" expire="2018/05/21 19:00" hide="true" url="" subscr="cykl webinarów" recurring="" rectype="second" repeats=""]

Nazywam się Kinga Mzyk.

Z wykształcenia jestem polonistką, pedagogiem i nauczycielem wspierającym, z wyboru copywriterką (od 2011 roku), a z pasji grafikiem komputerowym. W edukacji skupiam się na wizualnych metodach nauczania, dlatego chcę się nimi z Tobą podzielić na tym webinarze. Od trzech lat specjalizuje się w grafice komputerowej i chcę pokazać Ci jak możesz wykorzystać tę wizualną metodę do przekazywania wiedzy. Jestem właścicielką i twórcą Multimedialnej Akademii Grafiki – Graficzny Samouczek. Prowadzę również Platformę Dydaktyki Medialnej. W wolnym czasie nagrywam podkast Okiem Dydaktyka. 

Interesuje się dydaktyką medialną, wykorzystaniem nowoczesnych technologii w nauczaniu oraz e-learningiem w edukacji. Pomagam skutecznie i atrakcyjnie przekazywać wiedzę przy wykorzystywaniu nowoczesnych technologii w edukacji.

Uwielbiam dzielić się swoim doświadczeniem i uczyć innych! Z przyjemnością pomogę Ci w nauce projektowania infografik i wykorzystywaniu ich jako metody nauczania! 

Do zobaczenia na webinarze!