Platforma edukacyjna – nowy wymiar edukacji!

Funkcje i sposoby wykorzystania platformy wiedzy, nie tylko w edukacji online.

Kiedy?

Czwartek 16.05.2019 godz.19:00

Dla kogo?

Lektorów, korepetytorów, edukatorów, nauczycieli, właścicieli szkół, fundacji i instytucji edukacyjnych

O czym?

Funkcjach i sposobach wykorzystania platformy edukacyjnej w indywidualnym i grupowym nauczaniu


Start webinaru za:

Kto może wziąć udział? Dla kogo jest przeznaczone szkolenie?

Lektorów i nauczycieli języków obcych

Na szkoleniu pokażę Ci realizację jednego z realizowanych przeze mnie projektów we współpracy z moja klientką. Zobaczysz gotową platformę, która może posłużyć Ci do uczenia online lub do uczenia stacjonarnego z wykorzystaniem materiałów osadzonych na platformie.

Korepetytorów, edukatorów

Udzielasz korepetycji, przygotowujesz uczniów do matury? Pokażę Ci jak możesz robić to szybciej, łatwiej i przyjemniej organizując powtórki online i przygotowując materiały dla uczniów na platformie edukacyjnej, a potem sprzedawać je wielokrotnie.

Właścicieli szkół językowych i prywatnych, fundacji i instytucji edukacyjnych

Prowadzisz szkołę językową lub szkołę prywatną? Pokażę Ci jak możesz planować, zrzeszać uczniów i zautomatyzować proces edukacyjny dzięki wykorzystaniu platformy edukacyjnej. Poznasz również inne korzyści wynikające z posiadania własnej platformy edukacyjnej z możliwością logowania i udostępniania treści uczniom i słuchaczom.

Szkolenia startują za:

Jak się przygotować?

Zarezerwuj i zapisz termin

Webinar będzie trwał maksymalnie 45-60 minut. Zadbaj o to, by nikt Ci w tym czasie nie przeszkadzał. Zarezerwuj ten czas dla siebie.

Sprawdzaj pocztę

Aby być na bieżąco i otrzymać linki do poszczególnych szkoleń. A także dodatkowych materiałów.

Przygotuj

Coś do pisania i do picia.

Szkolenie poprowadzi: Kinga Mzyk

Kinga-Mzyk-zdjęcie


Z wykształcenia polonista, z pasji grafik komputerowy z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, specjalizujący się w projektowaniu stron oraz platform edukacyjnych. 
Twórca, autorka i administratorka Platformy Dydaktyki Medialnej. W wolnym czasie czyta książki i inwestuje czas w nabywanie nowych umiejętności i kompetencji. Samouk i pasjonatka uczenia i nauczania. Interesuje się e-learningu, nowoczesnymi technologiami i marketingiem online. Pomaga edukatorom, lektorom i korepetytorom skutecznie i atrakcyjnie przekazywać wiedzę przy innowacyjnych technologicznych rozwiązań edukacyjnych.

W edukacji skupia się na nowoczesnych metodach nauczania. Stosuje w praktyce nowoczesne technologie w nauczaniu. Na tym webinarium pokaże Ci funkcje, zalety platform edukacyjnych, możliwości ich zastosowania w edukacji online i nie tylko
. 

Uwielbia dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą (dlatego organizuje dla Ciebie to webinarium)! Z przyjemnością pomoże Ci w nabyciu kompetencji informatyczno-medialnych, jak również zaprojektuje dla Ciebie dedykowaną platformę do organizacji edukacji online

 

Chcesz odebrać dostęp do materiałów specjalnych po webinarze?

ZAPISZ SIĘ