Autor: wlascicieltejwitryny

Narzędzia, których używam

Notion

Notion

Notion jest moim ulubionym narzędziem, które odkryłam niedawno. Ta aplikacja pomaga mi organizować wiele obszarów życia. Za jego pomocą planuję tygodniowy plan działania, rozpisuję zadania, gromadzę notatki i tworzę rozliczenia, zestawienia. A jego funkcji jest wiele, wiele więcej. Głównym jego zadaniem jest zastapić inne aplikacje. Według mnie twórcom aplikacji z powodzeniem się to udało. 

2

Kalendarz Google

Bardzo lubię w nim rozpisywać plan dnia i gromadzić linki do spotkań i webinarów, w których uczestniczę. 

3

Time Camp

To jedno z bardzo przydatnych narzędzi w pracy freelancera, w pracy zdalnej. Za jego pomocą mierze czas, który poświęcam dla klientów, czas gdy jestem skupiona na konkretnym zadaniu. Dodatkowo generuję miesięczne raporty. Jest to ogromne ułatwienie w zliczaniu godzin, które poświęcam na pracę. 

logotypy (1)

Trello

Gromadzę w nim tablice udostępnione od innych.

wp ocean

WP Ocean

Bezpłatny i płatny motyw do Wordpressa, który jest kompatybilny z najnowszą wersją WP oraz stale uaktualniany. W wersji bezpłatnej można stworzyć za jego pomocą prostą i funkcjonalną stronę www. 

Soledad themes WP

Soledad

Płatny motyw do Wordpressa, który jest kompatybilny z najnowszą wersją WP oraz stale uaktualniany. Wspaniale nadaje się do blogów i stron z dużą ilością treści. Gdy tylko zobaczyłam jak wiele daje możliwości zakochałam się w nim i kilka moich blogów postawiłam właśnie w oparciu o niego. Jeśli zechcesz napisz do mnie, chętnie pomogę C go wdrożyć na Twojej stronie. 

canva

Canva

W Canvie projektuję zwykle wszystkie grafiki do social mediów, Facebooka i Instagrama. 

crello

Crello

W Crello projektuję banery reklamowe oraz certyfikaty dla kursantów. Bardzo podobają mi się dostępne tam szablony. Uważam, że konkuruje pod tym względem z Canvą. 

postermywall

PosterMyWall

Poza Crello to kolejne narzędzie, które wspaniale sprawdza się do tworzenia reklam i grafik do social mediów. 

inny hosting

Inny Hosting

Do niedawna polecałam tylko OVH. Jednak od czerwca 2021 korzytsam właśnie z tego hostingu i jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam. Szczególnie SSD Hosting. 

Mailer Lite

Mailer Lite

Korzystam z usług Mailer Lite głównie do wysyłki cyklicznych e-mailingów, autorespondera i do wysyłki newslettera.

Strona wykorzystuje pliki cookies, które zapisywane są na Twoim komputerze w celach marketingowych, analitycznych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję Czytaj więcej