Zamów dostęp do pełnej Biblioteki Szablonów i odbierz pakiet gratisów!

ODBIERZ DOSTĘP DO Pełnej biblioteki szablonów Canva

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO

Chcesz zaoszczędzić czas na projektowaniu?

Zajmuje Ci to zbyt dużo czasu. Meczy Cię to?

Dokładnie wiem, jak się czujesz....

Sama byłam w tym miejscu. Godziny stracone na tworzenie postów od podstaw. Co miesiąc ten sam scenariusz.

Zarwane nocki, publikowanie byle jakich treści, w ostatniej chwili, albo w pośpiechu.

 

z myślą o tobie przygotowałam

PEŁNĄ BIBLIOTEKĘ GOTOWYCH SZABLONÓW CANVA

Zamów dostęp do pełnej Biblioteki przetestowanych i sprawdzonych szablonów Canva. W pakiecie znajdziesz w pełni konfigurowalne szablony graficzne, które dostosujesz do kolorów swojej marki w serwisie Canva. Otrzymasz także w gratisie e-booki i dodatkowe bonusy.

BIBLIOTEKA ZAWIERA 250 SZABLONÓW CANVA

A OPRÓCZ 250 SZABLONÓW TAKŻE:

oto niektóre bonusy:

Z SZABLONÓW MOGĄ SKORZYSTAĆ:

Twój profil jest Twoja wizytówką

zadbaj o niego

  • Trenerów / Ekspertów / Autorów / Prelegentów
  • Menedżerów mediów społecznościowych, agencji i firm konsultingowych, wirtualnych asystentek
  • Marketerów, reklamodawców, strategów marki, konsultantów ds. Sprzedaży 
  • specjalistów ds. E-commerce, marketingu internetowego i marek opartych na produktach 
  • Ekspertów ds. Nieruchomości, ubezpieczeń i finansów
  • Influencerów, blogerów i twórców
  • Sprzedawców produktów cyfrowych 
  • Nauczycieli, właścicieli szkół, fundacji i firm edukacyjnych
  • Każda branża, o ile Twój idealny klient jest w mediach społecznościowych

korzyści z zakupu gotowych szablonów

ROZWINIESZ SWOJĄ SPOŁECZNOŚĆ

Nie kupujesz tylko szablonów, które sprawią, że Twoje media społecznościowe będą dobrze wyglądać i mieć spójny styl marki. Szablony pomogą Ci w wzroście liczby odbiorców i sprzedaży. Zostały przygotowane tak, aby Twój profil odwiedzało i komentowało więcej odbiorców

ZWIĘKSZYSZ SWOJĄ WIARYGODNOŚĆ

Oprócz zwiększania zaangażowania i liczby odbiorców, moje szablony zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci pozycję autorytetu w Twojej niszy. Korzystaj z nich i obserwuj, jak Twoje social media, leady i sprzedaż gwałtownie rosną.

OSZCZĘDZASZ CZAS

Jeśli teraz spędzasz nawet 30 minut dziennie na myśleniu o tym, co opublikować, kosztuje to 5 godzin miesięcznie i 60 godzin rocznie! Czy nie wolałbyś zamiast tego spędzić 60 godzin na obsłudze klientów?

TWOJE POSTY SĄ KREATYWNE

Nigdy więcej nie patrz na pusty ekran ani nie myśl zbytnio o tworzeniu treści. Po prostu wypełnij puste pola i zapoznaj się z przykładowymi postami i zobacz, jak bez wysiłku powstanie Twoja najlepsza treść do social mediów.

OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE

Profesjonalny projektant może kosztować od 300 do 3000 zł na miesiąc. Dzięki tym szablonom możesz zastąpić usługi zlecane grafikom LUB możesz przekazać je jako 2-3 godzinną pracę swojemu grafikowi lub wirtualnej asystentce, aby nadać im niepowtarzalny wygląd i markę.

PROJEKTUJESZ Z PRZYJEMNOŚCIĄ

Tworzenie treści nie musi być przykrym obowiązkiem. Moi klienci często twierdzą, że szablony treści wirusowych pomogły im ponownie cieszyć się marketingiem. Większość z nich (chętnie) spędza godzinę w tygodniu na planowaniu i planowaniu treści na tydzień.

zamów DOSTĘP DO PEŁNEJ BIBLIOTEKI

i odbierz bonus specjalny

PONAD 100 EDYTOWALNYCH OKŁADEK DO INSTA STORY

W KILKU WARTIANTACH KOLORYSTYCZNYCH

wYBIERAJĄC DOSTĘP DO PEŁNEJ BIBLIOTEKI OTRZYMASZ TAKŻE:

FACEBOOK PLANNER I INSTAGRAM PLANNER ORAZ MIESIĘCZNY PLANNER WIZUALIZACJI POSTÓW

JEDNA INDYWIDUALNA LICENCJA NA UŻYTEK KOMERCYJNY

Kupując szablony na tej stronie – otrzymujesz 1 licencję na używanie ich do użytku osobistego / komercyjnego.
UWAGA: Oferta  dostępu do Pełnej Biblioteki Szablonów Graficzny Samouczek za 349 zł nie obejmuje opcji używania tych szablonów na kontach klientów lub ich odsprzedaży.
Wymaga to zakupu licencji ODSPRZEDAWCY, o którą możesz wysłać do mnie wiadomość e-mail na adres kontakt@kingaszczesliwa.pl z dopiskiem Licencja Agencji.

wybierz najlepszą dla ciebie opcję:

DOSTĘP DO CAŁEJ BIBLIOTEKI SZABLONÓW

  249 zł  97 zł 

Cześć, jestem Kinga!

Jestem pasjonatką nowoczesnych technologii i marketingu internetowego. Twórcą i projektantką Biblioteki szablonów „Graficzny Samouczek”. Działam w internecie od 2011 roku. 

W swojej karierze zawodowej pracowałam na stanowisku grafika komputerowego i specjalisty ds. marketingu internetowego. W wolnym czasie uwielbiam inwestować czas w nabywanie nowych umiejętności i kompetencji. Projektowanie grafik to także moja pasja. 

Staram się ułatwiać życie sobie i innym. Właśnie dlatego postanowiłam udostępnić Ci moją Bibliotekę Szablonów Canva abyś mogła stworzyć nieskończoną ilość postów do social media i zaoszczędzić czas na wielogodzinne spędzanie czasu przed komputerem. 

Pomagam osobom, które nie wiedzą jak się za to zabrać i wolą korzystać z gotowych pomocy. Będę szczęśliwa jeśli i Ty zaprojektujesz swoje treści w oparciu o moje unikatowe szablony.

Udzielam Ci gwarancji satysfakcji. Jestem pewna, że zaprojektowane przeze mnie szablony nie tylko przypadną Ci do gustu, ale zaoszczędzą Ci sporo czasu przy projektowaniu własnych postów na Facebook i Instagram. Jeśli wybierzesz dostęp do pełnej Biblioteki szablonów otrzymasz również dostęp do wszystkich nowości jakie pojawią się w najbliższych miesiącach w Bibliotece.

JAK TO DZIAŁA?

POBIERZ

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do pliku PDF, który zawiera bezpośrednie linki do szablonów Canva.

DOSTOSUJ

Wystarczy zmienić czcionki, kolory, dodać własne obrazy, aby dopasować szablony do swojej marki.

PUBLIKUJ

Stwórz oszałamiającą grafikę i wyeksportuj je z Canvy, aby opublikować post na Instagramie i Facebooku!

najczęściej zadawane pytania

Absolutnie! Są w formacie kwadratu 1: 1 (i można je zmienić w Canva na dowolny rozmiar) i będą działać na wszystkich platformach wizualnych. 

Uwaga, aby skorzystać z funkcji zmiany rozmiaru możesz potrzebować konta Canva PRO. 

Moje szablony są zaprojektowane do platform takich jak Instagram, Facebook i LinkedIn, ale możesz je także wykorzystać na Twitterze, Insta Stories itp.  

Ze względu na możliwość pobrania Szablonów Canva w wersji edytowalnej, nie mogę zaoferować zwrotu kosztów zakupu.

Należy pamiętać, że o ile ze względu na przepisy kupujący z UE mają prawo do zwrotu przedmiotu w ciągu 14 dni od jego otrzymania, nie dotyczy to jednak treści cyfrowych. Z tego powodu moje szablony nie podlegają zwrotowi. 

Zakup obejmuje jedną licencję do użytku osobistego i komercyjnego. Jeśli chcesz używać szablonów na kontach klientów napisz do mnie na adres kontakt@kingaszczesliwa.pl

Otrzymasz ode mnie wiadomość e-mail z linkiem do strony logowania w Bibliotece. W Bibliotece będą znajdować się wszystkie szablony. Otrzymasz link do specjalnego szablonu z Canva, po jego otworzeniu w przeglądarce będziesz mogła go zaimportować na swoje konto i utworzyć kopię. To bardzo ważne, aby nie uszkodzić szablonów. 

Linki, które otrzymasz obejmują jedną indywidualną licencję Canva na uzytkowanie szablonów. 

Tak, możesz udostępnić je swojemu zespołowi na koncie Canva. Koniecznie wyjaśnij im, że mogą ich używać tylko dla projektowania postów dla Twojej marki. Jeśli użyją ich w innych celach naruszą moje prawa autorskie do własności intelektualnej. 

Twój pracownik może wykupić własną licencję na swoje potrzeby jeśli chce projektować posty w oparciu o moje szablony do promocji swojej działalności prywatnej lub biznesowej. 

W ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na moim koncie. Wszystkie szczegółowe informacje otrzymasz na podany przy płatności adres  e-mail. 

Jeżeli masz inne pytania związane z szablonami, procesem zakupu, współpracą lub indywidualnym zamówieniem projektu graficznego, to koniecznie napisz do mnie na adres kontakt@kingaszczesliwa.pl.

ZAMÓW TERAZ i projektuj zachwycające posty

Z 250 szablonów możesz stworzyć niezliczoną ilość publikacji. Nawet na cały rok. 

Copyright @ Kinga Szczęśliwa 2018 – 2023