ODBIERZ DOSTĘP DO biblioteki szablonów do identyfikacji wizualnej kursu online

OFERTA OGRANICZONA CZASOWO

Zamów dostęp do pełnej Biblioteki przetestowanych i sprawdzonych szablonów Canva. W pakiecie znajdziesz w pełni konfigurowalne szablony graficzne, które dostosujesz do kolorów swojej marki w serwisie Canva. Otrzymasz także w gratisie e-booki i dodatkowe bonusy.

Krok 1: Wybierz swój idealny szablon

Uzyskaj dokładnie to, czego potrzebujesz, zamiast przytłaczać się setkami stron, z których nigdy nie będziesz korzystać!

Krok 2: Importuj na swoje konto Canva

Wystarczy kliknąć unikalne linki, aby zaimportować szablony bezpośrednio na własne konto Canva!

Krok 3: Dostosuj, aby pasowały do ​​Twojej marki

Łatwo przeciągnij i upuść własne logo, zdjęcia i treści, aby idealnie pasowały do ​​Twojej marki.

OTRZYMASZ 369 SZABLONÓW CANVA:

CO ZNAJDUJE SIĘ W ŚRODKU...

Pakiet szablonów do tworzenia kursu online

SZABLON #1

Szablon ebooka podręcznika

Stworzysz z nim piękny przewodnik do wydrukowania, który uczniowie mogą wydrukować i śledzić wraz z kursem lub programem.

SZABLON #2

Szablony Moduły kursowe

Skorzystaj z tych pasujących zestawów wspaniałych postów dotyczących modułów, które możesz opublikować dla każdego modułu kursu na grupie kursowej, w social mediach lub na platformie kursowej jako okładki do modułów i lekcji.

SZABLON #3

Posty audio kursu

Wiesz, co jest niesamowite? Daj swoim uczniom znać, że naprawdę ich rozumiesz. Szczególnie tym, którzy są zbyt zajęci, aby usiąść i obejrzeć wideo. Zamiast tego użyj tych grafik, aby udostępnić im nagrane wcześniej lekcje audio!

SZABLON #4

Kursowe posty wideo

Spędziłeś wiele godzin, ustawiając odpowiednie oświetlenie, aby nagrywać filmy z kursu. Teraz nadszedł czas, abyś faktycznie je udostępnił! Oto grafika wideo, której potrzebujesz, aby to osiągnąć.

SZABLON #5

Nagłówki wiadomości e-mail

W końcu zapisali się na twój kurs. Chcesz, żeby czytali twoje wiadomości, prawda? W takim razie użyj tych szablonów, aby Twoje e-maile z kursami przyciągały uwagę!

SZABLON #6

Tygodniowy planner kursu

Chcesz, aby Twoi uczniowie byli na bieżąco przez cały czas trwania kursu? Ten planer do wydrukowania może być wykorzystany do zaplanowania tygodnia i śledzenia postępów w kursie.

SZABLON #7

Habbit tracker - Śledzenie nawyków

Nikt nie chce słyszeć o kursie, który nie działa, prawda? Następnie upewnij się, że Twoi uczniowie podejmą działania za pomocą tego narzędzia do śledzenia nawyków do wydrukowania, które mogą umieścić na lodówce w domu!

SZABLON #8

Brand board kursu

To wspaniałe narzędzie pozwoli Ci uniknąć wielu godzin i nieprzespanych nocy. Za jego pomocą stworzysz brand board kursu czyli wybierzesz logotyp, czcionki i kolory do sxwojego projektu. A na dodatek wszystko będziesz mieć w jednym miejscu zawsze pod ręką.

SZABLON #9

Makiety promocyjne kursu

Będę z tobą szczera. To jest szablon, który całkowicie odmieni zasady gry, gdy uruchomisz swój kurs. Nie ma za co. 😉

SZABLON #10

Certyfikat

Kiedy kursanci ukończą Twój kurs, wyślij im spersonalizowany certyfikat ukończenia kursu, z którego będą dumni i podzielą się nim ze znajomymi!

SZABLON #11

Szablony do webianaru na FB i IG

Kiedy zdecydujesz się przeprowadzić webinar masz już gotowe grafiki do jego promocji.

SZABLON #12

Szablony do webianaru Cover photo na Facebooka

Kiedy zdecydujesz się przeprowadzić webinar masz już gotowe grafiki do jego promocji.

SZABLON #13

Szablony do okładek podkastu

Planujesz uruchomić podcast? Świetnie. Te szablony zaoszczędzą Ci czas na projektowaniu okładki do niego oraz innych materiałów promocyjnych poszczególnych odcinków.

SZABLON #14

Szablon pakietu powitalnego dla klienta

Planujesz sprzedawać kursy z materiałami do pobrania. Ten szablon ułatwi Ci stworzenie pakietu powitalnego dla klienta wraz ze wszystkimi informacjami co ma zrobić po zakupie, gdzie się zalogować, kiedy dostanie dostęp do kursu itp.

SZABLON #15

Szablon makiety kursu online

Chcesz promować swój kurs? Ułatwię Ci to za pomoca tych szablonów. Dzięki nim cała kampania promocyja Twojego kursu w social mediach to będzie dla Ciebie prosta jak bułka z masłem.

SZABLON #16

Szablony lead magnet

Masz lead magnet, którym promujesz swój kurs? Wspaniale. Mam dla Ciebie gotowe szablony do promowania lead magnetu w social mediach.

takie otrzymasz bonusy:

SZABLON #17

Szablony wizytówki

Wizytówka zawsze się przyda. Możesz na niej umieścić najważniejsze informacje o Tobie i dawać na eventach. W ten sposób promujesz siebie i swoją markę.

SZABLON #18

Szablon Lead magnetu Listy narzędzi

Twoim lead magnetem jest lista narzędzi? Możesz wykorzystać mój szablon lead magnetu i stworzyć własny.

SZABLON #19

Szablony 38 postów na IG I FB

Nie wiesz co publikować w social mediach? Przedstawiam Ci 38 szablonów różnych postów na FB i IG z którymi stworzysz na każdy miesiąc nowe posty. Już nigdy nie będziesz się zastanawiać co opublikować.

SZABLON #20

Szablony kuponów rabatowych

Dzięki temu szablonowi możesz swoich kursantów poinformować o zniżce na kurs.

korzyści z zakupu gotowych szablonów

TWORZYSZ GRAFIKI W MGNIENIU OKA

Nigdy więcej nie patrz na pusty ekran ani nie myśl zbytnio o tworzeniu treści. Po prostu wypełnij puste pola, zapoznaj się z przykładowymi projektami i zobacz, jak bez wysiłku powstanie Twoja najlepsza treść wizualna do kursu online.

OSZCZĘDZASZ PIENIĄDZE

Profesjonalny projektant może kosztować od 300 do 3000 zł na miesiąc. Dzięki tym szablonom możesz zastąpić usługi zlecane grafikom LUB możesz przekazać je jako 2-3 godzinną pracę swojemu grafikowi lub wirtualnej asystentce, aby nadać im niepowtarzalny wygląd i markę Twojemu kursowi online.

PROJEKTUJESZ Z PRZYJEMNOŚCIĄ

Tworzenie treści nie musi być przykrym obowiązkiem. Moi klienci często twierdzą, że szablony z Biblioteki pomogły im ponownie cieszyć się marketingiem. Większość z nich (chętnie) projektuje w oparciu o moje szablony identyfikacje wizualną do swoich kursów.

JEDNA INDYWIDUALNA LICENCJA NA UŻYTEK KOMERCYJNY

Kupując szablony na tej stronie – otrzymujesz 1 licencję na używanie ich do użytku osobistego / komercyjnego.
UWAGA: Oferta  dostępu do Pełnej Biblioteki Szablonów za 297 zł nie obejmuje opcji używania tych szablonów na kontach klientów lub ich odsprzedaży.
Wymaga to zakupu licencji ODSPRZEDAWCY, o którą możesz wysłać do mnie wiadomość e-mail na adres kontakt@kingaszczesliwa.pl z dopiskiem Licencja Agencji.

Stwórz, uruchom i sprzedaj swój kurs

Otrzymasz dziesiątki szablonów, które znacznie ułatwią Ci życie.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć własną piękną identyfikację wizualną do swojego kursu online!

  297 zł 197 zł 

PŁATNOŚĆ JEDNORAZOWA

Cześć, jestem Kinga!

Jestem pasjonatką nowoczesnych technologii i marketingu internetowego. Twórcą i projektantką Biblioteki szablonów do identyfikacji wiuzalnej kursu online.  Działam w internecie od 2011 roku. W swojej karierze zawodowej pracowałam na stanowisku grafika komputerowego i specjalisty ds. marketingu internetowego. W wolnym czasie uwielbiam inwestować czas w nabywanie nowych umiejętności i kompetencji. Projektowanie grafik to moja praca i pasja. 

Staram się ułatwiać życie sobie i innym. Właśnie dlatego postanowiłam udostępnić Ci moją Bibliotekę Szablonów Canva abyś mogła stworzyć nieskończoną ilość postów do social media i zaoszczędzić czas na wielogodzinne spędzanie czasu przed komputerem. 

Pomagam osobom, które nie wiedzą jak się za to zabrać i wolą korzystać z gotowych pomocy. Będę szczęśliwa jeśli i Ty zaprojektujesz swoją identyfikację wizualną kursu online w oparciu o moje unikatowe szablony.

Udzielam Ci gwarancji satysfakcji. Jestem pewna, że zaprojektowane przeze mnie szablony nie tylko przypadną Ci do gustu, ale zaoszczędzą Ci sporo czasu przy projektowaniu identyfikacji wizualnej do kursu online. Jeśli kupisz dostęp do Biblioteki szablonów otrzymasz również dostęp do wszystkich nowości jakie pojawią się w najbliższych miesiącach w Bibliotece.

JAK TO DZIAŁA?

POBIERZ

Uzyskaj natychmiastowy dostęp do pliku PDF, który zawiera bezpośrednie linki do szablonów Canva.

DOSTOSUJ

Wystarczy zmienić czcionki, kolory, dodać własne obrazy, aby dopasować szablony do swojej marki.

PUBLIKUJ

Stwórz oszałamiającą grafikę i wyeksportuj je z Canvy, aby opublikować swoje grafiki na Instagramie i Facebooku!

Wszystko, czego potrzebujesz, aby w 100% dostosować swój szablon, to konto Canva!

To proste w użyciu oprogramowanie jest marzeniem twórców kursu. Po prostu zaimportuj szablony identyfikacji kursu do swojego konta i od razu zacznij je edytować!

najczęściej zadawane pytania

Tak, do edycji szablonów jest wymagane konto Canva. 

Ze względu na możliwość pobrania Szablonów Canva w wersji edytowalnej, nie mogę zaoferować zwrotu kosztów zakupu.

Należy pamiętać, że o ile ze względu na przepisy kupujący z UE mają prawo do zwrotu przedmiotu w ciągu 14 dni od jego otrzymania, nie dotyczy to jednak treści cyfrowych. Z tego powodu moje szablony nie podlegają zwrotowi. 

Zakup obejmuje jedną licencję do użytku osobistego i komercyjnego dla jednej marki osobistej. Jeśli chcesz używać szablonów na kontach klientów napisz do mnie na adres kontakt@kingaszczesliwa.pl i wykup licencję dla Agencji lub osobno licencję dla każdego klienta.

Po zaimportowaniu szablonu na konto Canva można go powielić dowolną liczbę razy i użyć do wielu bezpłatnych lub płatnych produktów lub usług. Jedyne, czego nie możesz zrobić, to udostępnić/sprzedawać szablonu innym osobom.

Będziesz mógł zmienić wszystkie kolory, czcionki i wizerunki marki, aby pasowały do Twojej firmy. Dzięki temu Twój szablon będzie idealnie pasował do Twojej marki w ciągu kilku minut.

Po zakupie otrzymasz dostęp do platformy kursowej, gdzie znajdziesz wszystkie materiały związane z szablonami. Otrzymasz link do specjalnego pliku PDF z szablonami z Canva, po jego otworzeniu w przeglądarce będziesz mogła go zaimportować je na swoje konto i utworzyć kopię. To bardzo ważne, aby nie uszkodzić szablonów. 

Linki, które otrzymasz obejmują jedną indywidualną licencję Canva na użytkowanie szablonów. 

Tak, możesz udostępnić je swojemu zespołowi na koncie Canva. Koniecznie wyjaśnij im, że mogą ich używać tylko dla projektowania identyfikacji wizualnej dla kursu online Twojej marki. Jeśli użyją ich w innych celach naruszą moje prawa autorskie do własności intelektualnej. 

Twój pracownik może wykupić własną licencję na swoje potrzeby jeśli chce projektować posty w oparciu o moje szablony do promocji swojej działalności prywatnej lub biznesowej. 

W ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty na moim koncie. Wszystkie szczegółowe informacje otrzymasz na podany przy płatności adres  e-mail. 

Tak! Wraz z zakupem tego szablonu będziesz mieć dostęp do prywatnej grupy na Facebooku, gdzie możesz zadawać pytania! W przypadku jakichkolwiek problemów z serwisem Canva możesz skontaktować się z ich zespołem pomocy technicznej.

Jeżeli masz inne pytania związane z szablonami, procesem zakupu, współpracą lub indywidualnym zamówieniem projektu graficznego, to koniecznie napisz do mnie na adres kontakt@kingaszczesliwa.pl.

ZAMÓW TERAZ i projektuj zachwycającą identyfikację wizualną do twojego kursu online

Copyright @ Kinga Szczęśliwa 2018 – 2023 | Wszelkie prawa zastrzeżone